درباره ما

مهندسین مشاور رادپی گستران با ۱۸ سال سابقه در حوزه خدمات مهندسی از جمله مشاوره‌ ، طراحی و نظارت در صنعت ساختمان و صنایع سبک و سنگین شامل چهار گرایش اصلی (معماری-سازه-مکانیکال-الکتریکال) و خدمات تکمیلی آن از جمله خدمات ژئوتکنیک (مکانیک خاک) طراحی و پایدار سازی گود ، شهرسازی ، بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی ، طراحی شهری و ارائه مطالعات پدافندی فعالیت می نماید.

این مهندسین مشاور در سال ۱۳۷۹ با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس و در ابتدا فعالیت خود را با تمرکز در زمینه طراحی معماری-سازه و خدمات مشاوره و نظارت آغاز نمود.
رادپی گستران با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه‌ی علمی و تجربی شناخته شده، با استفاده از آخرین روش های فن آوری و مهندسی و استانداردهای بین‌المللی و تاکید بر اصل رضایت مشتری از بدو تاسیس ، نیازهای مهندسی و مشاوره صنعتی کشور را مرتفع و در تعاملی پایدار با کارفرمایان و شرکت های همکار، راه کارهایی نوین ، اصولی و اجرایی را جهت رفع معضلات صنایع مختلف ارائه نموده و توانسته است اعتماد و اعتبار قابل ملاحظه ای را در بین همکاران و کارفرمایان خود کسب نموده و موفق به ارایه خدمات گسترده تر و با کیفیت بالاتر برای مشتریان شود. توسعه و بالندگی از طریق بازنگری اهداف، تدوین برنامه‌ها، اولویت‌بندی فعالیت‌ها و بهبود مستمر سرلوحه و خط مشئ شرکت مهندسین مشاور رادپی در طول ۱۸ سال فعالیت بوده و دستیابی به این اهداف همواره نیازمند ترویج فرهنگ حفظ و بهبود ارزش‌ها و اصول اخلاقی و رعایت مسئولیت‌های اجتماعی است.

مهندسین مشاور رادپی گستران با هدف توسعه دانش فنی و انتقال فن آوری های جدید اقدام به شکل دهی همکاری های مقطعی یا بلندمدت با شرکت های معتبر نموده و همواره آماده برقراری ارتباط با صاحب نظران ، پیشکسوتان ، همکاران و فعالین در حوزه صنعت و ساختمان می باشد.